Контактна інформація

Запірно регулююча арматура

Запірна арматура - складова частина переліку обладнання, відомого під загальною назвою трубопровідна арматура.

До запірної арматури відносяться обладнання, пристрої - призначені для перекриття, в окремих випадках - регулювання руху потоку робочого середовища в трубопровідних системах.

Крани

Кран – це обладнання, що складається з корпусу і запірного (регулючого) елемента.

Запірний елемент кран виконується в формі тіла обертання - куля, конус, циліндр. У тілі запірного елемента зроблено отвір, через який і переміщається робоче середовище в системі. Вісь обертання запірного елемента перпендикулярна осі руху потоку. Отвори, через які проходить робоче середовище системи, виготовляються, за розміром наближеного до діаметру трубопроводу.

В кульових кранах, ці отвори збігаються з розміром системи. У робочому положенні, це отвір збігається з віссю руху робочого середовища, а що б перекрити потік, досить просто повернути рукоятку, запірний елемент повернеться і потік зупиниться.

Запірний клапан

Запірний клапан - це пристрій, в якому, запірний (регулюючий) елемент, зберігаючи нерухоме положення в корпусі, переміщається перпендикулярно осі потоку, і своїм тілом перекриває або відкриває канал. Рух на запірний елемент передається, шляхом обертання ходового гвинта, через нерухому гайку в корпусі клапана. За рахунок властивості застосовуваної різьблення, дозволяє залишати запірний елемент в будь-якому положенні.

Клапани мають різні виконання - фланцеве, приварне, різьбове тощо. Клапани в силу своєї конструкції, перекривають потік тільки в одному напрямку.

Поворотний затвір

У поворотному затворі, як замикаючого елементу, застосований диск, що обертається на осі. Вісь його обертання перпендикулярна осі руху потоку. Диск, повертаючись на осі, може мати два положення:

  • Перше, це коли, диск своєю площиною перекриває потік,

  • Друге, коли диск встає ребром до потоку і пропускає його повз себе.

Поворотні затвори виробляються в міжфланцевому виконанні.

Засувка шиберна

Засувка обмежує рух потоку, закриваючи канал руху пластиною, що переміщається поперек потоку. При цьому запірний елемент - шибер, виходить за межі потоку. Герметичність перекривання потоку, забезпечується тим, що шибер, під тиском потоку притискається до герметичної вставки.

Управління засувкою, може здійснюватися, як вручну, так і з застосування різних типів приводу - електричного, гідравлічного, пневматичного.

 Сервісний центр
0 (800) 50-34-24