Контактна інформація

Труби і фітинги

Прокладка інженерних комунікацій стала набагато простіша завдяки пластиковій, поліпропіленовій і металопластиковій продукції. Менше зварювальних послуг: труби і фітинги стикуються між собою за допомогою різьбових з'єднань. Конструкція відрізняється надійністю, захищена від протікань, довговічна у використанні, а також чудово протистоїть утворенню корозії.

На відміну від металевих виробів купити труби і фітинги з ПВХ виходить дешевше. В експлуатації та процесі установки поліпропіленових труб ви отримаєте безперебійний рух води за рахунок ідеально сформованої гладкої внутрішньої поверхні, на якій не утворюється наліт. Такі труби мають дуже легку вагу, тому безсумнівним плюсом є те, що в процесі доставки вам не знадобиться вантажопідйомна техніка.

Поліпропіленові труби мають високу опірність до кислотних і лужних реакцій. Наш інтернет-магазин teplocentr.ua допоможе визначитися з вибором серед димохідних труб, каналізаційних, поліпропліленових, PEX, PEX-al-Pex, PERT і сталевих.

Ми реалізуємо трубопровідні системи для багатоквартирних і приватних будинків, промислових приміщень за хорошою ціною від провідних виробників. А також фітинги, кріплення і інші комплектуючі, які полегшать і організують прокладку труб. На нашому сайті представлена ​​високоякісна сертифікована продукція з високим показником зносостійкості, з нею вам не загрожують часті ремонти і обслуговування.

Поліпропіленова продукція, як і сучасна металопластикова не потребують фарбування, з легкістю очищаються від забруднень і мають привабливий вигляд. Металопластик легко ділитися ріжучими інструментами, що дозволяє легко усувати дефекти без виклику майстрів. Для холодного і ГВП, передбачені металопластикові труби зі стійкими параметрами до температурного режиму. Сполучні металеві компоненти, наприклад фітинги, гайки, перехідники, виконані з високоякісної латуні, стійкої до утворення корозії і окисленню.

Якщо у вас залишилися питання — зателефонуйте нам за телефоном 0 800 30 30 12 і ми відповімо вам на будь-які питання.


Сервісний центр
0 (800) 50-34-24