Контактна інформація

Рушникосушки

У благоустрої ванної кімнати важливе місце займає питання підбору рушникосушки. У народі його ще називають «змійовик» або батарея для ванної.
У багатоповерхових будинках зазвичай встановлені водяні рушникосушки, підключені до централізованого опалення. Але свої функції вони виконують тільки в опалювальний сезон.
Є варіант підійти до питання більш практично і замінити рушникосушку електричною, наприклад. Естетичне питання старих змійовиків вирішується також водяними рушникосушками сучасних брендів, які до того ж, більш ефективно справляються з своїми задачами.

В інтернет-магазині «Теплоцентр» ви можете купити рушникосушку за хорошою ціною, з гарантією і доставкою. Наші фахівці проконсультують вас з будь-якої моделі, розкажуть про механізми і принципи роботи, підкажуть який варіант підійде саме вам: електричний або водяний.

Електричні рушникосушки досить підключити в розетку і прилад буде нагріватися до необхідної температури за лічені хвилини. Безсумнівний плюс — використання в будь-який час року, ви не залежите від централізованого опалення. Існують комбіновані системи з можливістю роботи і від опалення, і від електромережі.
Рушникосушки розрізняють також за кількістю перекладин, дизайном і покриттям.

Залишилися питання — напишіть нам в чат зліва або зателефонуйте за номером 0 800 30 30 12.


Сервісний центр
0 (800) 50-34-24