Контактна інформація

Радіатори опалення

Радіатори опалення. Види і переваги

Будинок  — це місце, де обов'язково має бути затишно і тепло. В умовах українського клімату дуже важливо приготувати свій будинок або квартиру до холодів. Забезпечити ефективний обігрів житла допоможуть радіатори або батареї. Сьогодні на ринку представлено кілька видів цього обладнання. У даній статті фахівці компанії «Teplocentr.ua» розкажуть, які радіатори опалення краще. 

Алюмінієві радіатори   

Алюмінієві радіатори заслужили свою популярність завдяки високій надійності і ефективній тепловіддачі. Важливою перевагою таких батарей є можливість заміни конкретних секцій в разі, якщо вони несправні або засмітилися. Найчастіше алюмінієвий радіатор встановлюється в заміських будинках або котеджах, де немає надлишкового тиску (витримують 6-16 атмосфер). Зручні вони тим, що можна вибрати батареї практично будь-яких габаритів, при цьому вони прекрасно вписуються в дизайн приміщення і стильно виглядають.
      alrad.jpg

Сталеві радіатори 

Сталеві радіатори опалення найчастіше використовуються для автономного теплопостачання. Вони бувають двох типів — панельні і трубчасті. Перші, хоч і коштують дешево, але мають досить високу тепловіддачу. Проста конструкція, хороша ефективність роботи на додаток з високим робочим тиском (до 10-13 атмосфер) робить їх затребуваними на сьогоднішньому ринку. Трубчасті радіатори ж відносяться до преміум-класу: вони мають збільшений термін служби і виготовляються із залученням професійних дизайнерів. 

Біметалічні радіатори 

Біметалічні радіатори являють собою сталеві батареї з алюмінієвими ребрами. Вони оптимально поєднують в собі властивості алюмінієвих і сталевих трубчастих радіаторів. Їх відрізняють привабливий дизайн, висока ефективність тепловіддачі (170-190 Вт), здатність витримувати тиск до 20-35 атмосфер, тривалий термін служби (до 20-25 років), корозійна стійкість. Варто особливо відзначити, що біметалічний радіатор найбільш стійкий до гідравлічних ударів. Відповідно, він забезпечує максимальну безпеку системи опалення і коштує дорожче, але свою вартість, звичайно ж, повністю виправдовує. 

 stilrad.jpg


Тепер, розповівши вам про переваги кожного типу батарей, ми сподіваємося, що зробити вибір стало набагато простіше. Рішення про те, які радіатори опалення найкраще підходять Вашому будинку, звичайно ж, залишається за Вами. Придбати радіатори опалення ви можете у нас, в компанії «Теплоцентр». Компанія “Теплоцентр”  надає вам повний супровід  від моменту визначення потреб до повного встановлення обраного обладнання.Сервісний центр
0 (800) 50-34-24