Контактна інформація

Обігрівачі

При зниженні температури за вікном, здається, всюди стає незатишно і холодно. Із завданням обігріву простору чудово справляються різні види обігрівачів. У нашому інтернет-магазині ви можете підібрати будь-який вид обігрівача, починаючи від бюджетних моделей тепловентиляторів, закінчуючи комплексними пропозиціями по установці і проектуванні систем опалення.
Наші якісні обігрівачі швидко і якісно піднімуть температуру будь-якого приміщення.


Обігрівачі служать джерелами, як основного, так і додаткового опалення. Широкий видовий асортимент допомагає підібрати обігрівач для оселі з різними особливостями і параметрами. Обігрівачі можуть бути не тільки для будинку, розташовані всередині приміщення, а й для вулиці, коридору, так звані теплові завіси. Інфрачервоні електричні пристрої використовують інфрачервоне випромінювання, яке нагріває не повітря, а предмети. Монтуються, як правило, в міцний металевий корпус. Можуть бути підлоговими, настінними, а також на підставці.

Теплові пушки можуть опалювати великі виробничі площі або впливати локально: для обігріву або сушки промислових об'єктів і продуктів.
Орієнтуючись на світових виробників ви забезпечуєте себе надійною якістю. Ми допоможемо вам зорієнтуватися в видах і принципах роботи обігрівачів.


Сервісний центр
0 (800) 50-34-24