Контактна інформація

Прилади управління та автоматики

Автоматика для вентиляцій

Системи автоматики для вентиляції розвиваються і розширюються від року в рік. Зараз вони представлені широким спектром обладнання - від термостатів, що підтримують задану температуру та керуюють включенням і вимиканням нагрівача, до електронних модулів з штучним інтелектом. Така різноманітність дозволяє вирішити практично будь-яке завдання, пов'язану з автоматизацією систем вентиляції на різних об'єктах.

Найкраще підійде

Автоматизація вентиляції і кондиціонування в першу чергу актуальна для великих промислових об'єктів: виробничих площ, фермерських господарств, спортивних комплексів, торгових і бізнес центрів, місць масового громадського відпочинку, але може з успіхом застосовуватися і в будівлях житлового фонду. Від якості автоматики систем вентиляції та її робочих алгоритмів залежать безпека і надійність роботи всієї вентиляційної системи.

Встановлення

Незважаючи на те, що багатьом людям може вистачити знань і умінь, щоб підключити автоматику самостійно, потрібно пам'ятати, що фахівці, які пройшли авторизоване навчання у виробника обладнання, без сумніву, краще користувача знають всі нюанси обладнання. Вони зможуть змонтувати та налаштувати автоматику для отримання користувачем максимальної зручності і комфорту. Важливо пам'ятати і про сервісне обслуговування, яке також варто довірити професіоналам Теплоцентра – які мають великий досвід роботи з автоматикою для вентиляції.Сервісний центр
0 (800) 50-34-24