Контактна інформація

Канальні вентилятори

Канальні ветилятори встановлюють в каналах вентиляційних систем, підключаючи до круглого повітропроводу. Використовуються там, де може бути включена функція подачі та відведення повітря, а також його підігріву і фільтрації. Можна створювати вентиляцію будь-якого масштабу, аж до складної системи з розгалуженнями повітропроводів.

Купити круглий канальний вентилятор можна в нашому інтернет-магазині «Теплоцентр» за хорошою ціною і з доставкою по Україні. Вентилятор може бути як осьового, так і відцентрованого типу. Використовується в будь-яких будівельних об'єктах. Моделі легкі в монтажі і з високими показниками ККД. Велика потужність дозволяє застосовувати їх в сфері очищення та повітрообміну. Матеріалом, як правило, виступає пластик, який робить вентилятор безшумним. Може бути оснащений термостатом і регулятором швидкості.

Вентилятори можуть різнитися за типом крильчатки. Компактна конструкція вентилятор дозволяє йому розміщуватися навіть при дефіциті простору в зоні підвісної стелі. Трубні вентилятори можна встановити всередину типового каналу воздуховода - 100, 125 і 150 мм.

Існують промислові вентилятори з листової сталі. Зносостійкі, з шумоізоляцією і захистом від перегріву. Швидко видалять великі скупчення пару, в тому числі із домішками хімічних речовин. Витримують температуру до +85 С °. Повітроводи в даному випадку можуть бути діаметром 100 мм, 125 мм, 150 мм, 160 мм, 200 мм, 250 мм, 315 мм, 355 мм і 450 мм.

Сфера застосування досить широка: круглі канальні вентилятори в Чернівцях можна придбати для будинків, квартир, місць громадського користування та невеликих промислових виробництв. Моделі призначені для безперервної роботи протягом тривалого часу, не потребують частих перевірок і ремонтів, можуть розташовуватися горизонтально, вертикально і під нахилом.

Осьові канальні вентилятори частіше ставлять в коротких повітроводах, тому що вони мають низький тиск, відцентрований тип же формує сильний повітряний потік і при цьому по шуму вони можуть бути приблизно рівними, все залежить від шумоізоляції корпусу і шумоглушників.

Якщо у вас є питання — можете задати їх нашим менеджерам по телефону або в онлайн-чаті!


Сервісний центр
0 (800) 50-34-24