Контактна інформація

Вентиляція

Вентиляційні системи та їх компоненти ви можете підібрати на даній сторінці нашого інтернет-магазину «Теплоцентр».

Вентиляційними системами оснащуються всі сучасні будівлі. Мета їх — видалення забрудненого повітря і приплив свіжого, тобто постійний повітрообмін, а також видалення зайвого тепла і вологи. Інженерна мережа буде працювати коректно в разі, коли все обладнання і складові підібрані правильно. Важливо, щоб і влітку і взимку в приміщенні було комфортно. Для цього фахівці нашої компанії займаються складанням проекту вентиляційної системи спираючись на ввідні дані і характеристики вашого приміщення, виробляють математичний аналіз показників відповідно до стандартних таблиць. Окремо замовити проект можна тут.

Без якісної вентиляції людині може завдаватися шкода, в приміщенні може утворюватися грибок через скупчення конденсату.

Існують основні види вентиляційних конструкцій:
  • природна;
  • припливна;
  • примусово-витяжна;
  • припливно-витяжна з рекуператором.

Природний тип вентилювання дозволяє повітрю переміщатися завдяки протягам і різниці температур. Ціна вентиляції в даному випадку мінімальна — облаштовується верхній відвідний вентканал і припливна вентшахта.

Припливна вентиляція примусово закачує ззовні прохолодне повітря. За допомогою фільтрів відбувається очищення і далі повітря розподіляється по приміщенню. Руху повітряних потоків сприяє вентиляційний короб.

Примусово-витяжна система працює аналогічно припливній, але тут використовуються вентилятори для видалення нагрітого повітря з приміщення через вентшахту.

Найекономічніший вид — припливно-витяжна з рекуператором. Тут тепло за допомогою рекуператора забирається з відпрацьованого повітря і передається холодному.

Ми реалізуємо вентиляційні комплектуючі: повітроводи, теплоізоляцію вентиляційної системи, елементи кріплення для монтажу, канальні вентилятори, прилади для управління і автоматизації.

Зателефонуйте або напишіть в чат, наші фахівці відповідально складуть технічне завдання з урахуванням індивідуальних характеристик і з орієнтуванням на бюджет. У нас можна купити вентиляційні системи від провідних виробників з гарантією і доставкою по Україні.


Сервісний центр
0 (800) 50-34-24