Контактна інформація

Біде

Незважаючи на популярність такого сантехнічного обладнання як біде, не всі поспішають його встановлювати в своєму будинку через недооціненість.
Сучасна ванна кімната включає в себе раковину, унітаз, ванну і / або душову кабіну, біде. За типом конструкції біде можна порівняти з низьким умивальником, який прийнято встановлювати поряд з унітазом. Добре, якщо унітаз і біде належать до одного стилю або з однієї колекції, щоб їх зовнішній вигляд не сильно відрізнявся.
Можливо ви вже придбали унітаз і тепер вам потрібно підібрати схожу модель, це не складе труднощів — ми підберемо максимально відповідний варіант.

Чим більше вільного простору в санвузлі, тим ширше вибір моделей: підлогові або підвісні, громіздкі або легкі та компактні. Якщо простір ванної кімнати обмежено інтернет-магазин «Теплоцентр» підбере безліч моделей лаконічного дизайну і середнього або дрібного за габаритами. Біде — важливий і зручний предмет гігієни після відвідування туалету.
Навіть самий м'який туалетний папір не настільки гігієнічний.
Біде мультифункціональне і вже давно не елемент розкоші. Якість присутніх на нашому сайті моделей відповідає високим стандартам від провідних світових виробників сантехніки.

Підвісні біде дуже зручні в процесі прибирання. Така сантехніка має мінімальну кількість виступів, а її монтаж не вимагає спеціальної інсталяції. Біде може бути виконано з різних матеріалів таких як фаянс, порцеляна, камінь або пластик. Найбільш часто зустрічаються біде з практичного санітарного фаянсу. Така сантехніка може прослужити до 60 років. 
Існують різні моделі укомплектовані і електронним управлінням і підігрівом зі зручними кранами і різної конфігурації.
Ціна біде може варіюватися в залежності від виробника і характеристик. 

Ми зможемо доставити і встановити сантехніку в зручний для вас час.
Пишіть нам або телефонуйте в шапці сайту і ми відповімо на будь-які питання!


Сервісний центр
0 (800) 50-34-24