Контактна інформація

Системи очищення води

Сіль табл. (1 меш/25кг) - Теплоцентр
Швидкий перегляд
Є в наявності
207 грн/шт

Системи очищення води

Водоочищення – необхідне практично для будь-якої води. Через техногенне забруднення навколишнього середовища шкідливі речовини проникли в грунт і поверхневі водойми. Велика кількість аварійних свердловин є джерелами забруднення глибоководних джерел. Очищення води потрібне навіть в тому випадку, якщо у вас централізоване водопостачання.

Основні методи очищення води

Невелику кількість води можна очистити за допомогою стандартних побутових безнапірних фільтрів. Однак цієї кількості води вистачить лише для приготування їжі. Для забезпечення чистою водою заміського приватного будинку буде потрібно система фільтрів.
Перед проектуванням системи водоочищення проводиться хімічний і біологічний аналіз води. Ступінь забруднення навіть у близько розташованих свердловин може сильно відрізнятися, тому тільки точні результати аналізу дозволять підібрати найбільш ефективні фільтри.

Наші рекомендації

Отже, вибір кращої системи очищення води — досить складне технічне питання, яке постає перед більшістю власників заміських будинків. Вирішуючи його виважено і користуючись рекомендаціями наших консультантів, можна забезпечити заміське господарство безперервним постачанням чистою і смачною питною водою, безпечною для теплообмінних мереж, побутової техніки та автономної каналізації. І не варто забувати, що вода з колодязя або свердловини — це ваша вода, платити за користування якою міському водоканалу вам не доведеться, таким чином, витрати на обслуговування системи водоочищення чи не здадуться надмірно великими.
Фільтр за параметрами
Ціна
18
12 228
24 438
36 649
48 858,93
Виробник


Сервісний центр
0 (800) 50-34-24