Контактна інформація

Унітази

За статистикою на унітазі ми проводимо кілька років свого життя! Погодьтеся, усвідомлюючи ці тимчасові відрізки, замислюєшся про якість сантехніки з якою ми проводимо роки, яка знаходиться в кімнаті нашого будинку! Щоб вибір унітазу був максимально правильним ми постараємося викласти кілька рекомендацій в даній статті.

Використовуваний в щоденному побуті унітаз, так чи інакше, створює важливий фон нашого емоційного стану. Взагалі, сам по собі комфорт, особливо базовий, дуже важливий. Унітаз повинен виконувати практичну функцію і естетичну. Вибір може бути настільки великий, що визначитися дуже складно, так на що ж варто звертати увагу при покупці ?!

В першу чергу, визначитеся з конструкцією унітазу: підвісна або підлогова. Підвісні унітази займають менше місця і виглядають новомодно. Також з такими унітазами легко приховати бачок. Підлогові від цього попитом менше користуватися не стали: ціна на них на порядок менша, а установка простіша.

Далі добре б визначитися з дизайном і кольором. Варто зазначити, що не будь-яка форма чаші хороша: це не тільки питання естетики — від неї залежить ступінь розбризкування води і зручність чищення унітазу. Ще можна відзначити вид зливу води: пряма (по задній стороні чаші), кругова, що сприяє ретельному і тихому злиттю води, а також вертикальна або коса.
Поцікавтеся про функцію безшумного зливу. 

Також важливо звернути увагу на матеріал виробу, найбільш популярні - фарфор або фаянс. Висота унітазу не менш важливий параметр, який легко прораховується орієнтуючись на зростання людей, що користуються унітазом. Стандарти підлогових колись були заввишки 40 см, але є і більш високі моделі.

Важливим при підборі унітазу виявляється вибір кришки. Іноді вони продаються в комплекті, що дуже зручно, так як така кришка буде максимально відповідною. 
Кришка створена для естетики сантехніки і гігієнічності. Виготовляють, як правило з поліпропілену або дюропласта.

Купити унітаз можна в нашому інтернет-магазині «Теплоцентр» за вигідною ціною, з консультацією, доставкою і установкою!
Телефонуйте з будь-якими питаннями!


Сервісний центр
0 (800) 50-34-24