Контактна інформація

Меблі для ванної

Вибрати меблі для ванної

Комплекти для ванної кімнати можуть бути красивими або практичними, недорогими або якісними, а можуть поєднувати в собі всі ці критерії і навіть процес вибору і покупки буде супроводжуватися гідним сервісом. Інтернет-магазин teplocentr.uaготовий допомогти вам на кожному етапі придбання товару. Ми розповімо максимально докладно про те, які бувають види, якими властивостями можуть володіти меблеві набори, порекомендуємо найбільш гідний варіант спираючись на ваші запити.

Варіанти і основні види

Окремі дзеркала і дзеркала на шафках. Можуть бути оснащені підсвічуванням, підігрівом, який перешкоджає запотіванню.
Тумби в комплекті з раковиною. Зі всілякими ящиками і дверцями, з ніжками, без них або на коліщатках. Добре якщо деякі дверцята будуть оснащені доводчиками для плавного закривання.
Комод використовують для зберігання білизни і приладдя. Може бути використаний в комплекті з накладною раковиною. часто купують, щоб встановити на них накладну раковину.
Шафи і пенали можуть встановлювлені, як на підлогу, так і бути підвішеними.
Розмір підбирається відповідно до габаритів самої кімнати, за підсумком в ній не повинно бути ні тісно, ​​ні порожньо. Також висота впливає на емоційні відчуття себе у ванній кімнаті. Шафи не повинні бути занадто високо або занадто низько розташовані. В ідеалі — на рівні очей або в робочій зоні, щоб легко можна було дотягнутися.

Монтаж усіх шафок і пеналів, навіть, якщо вони не навісні, повинен відповідально проводитися. Хоч і один кріпильний дюбель «парасолька» може витримувати до 20 кг при одношаровому гіпсокартоні.

Відповідні матеріали для меблів

З матеріалів, як правило, використовують ДСП, МДФ, дерево, скло, метал і пластик. Для того, щоб правильно визначитися з матеріалами меблів для ванною краще проконсультуватися з фахівцями. При підвищеній вологості у ванній кімнаті або при близькому розташуванні виробів до бризок води, краще використовувати вологостійкі матеріали.

Фурнітура

Дуже важливу роль у створенні усіх видів меблі для ванної відіграє якість фурнітури. Не тільки матеріали меблів впливає на її довговічність. Шафи, які найбільш активно використовуються повинні бути однозначно обладнані надійною і якісною фурнітурою.

Вибирайте в інтернет-магазині teplocentr.ua якісні і надійні меблі для ванної, Чернівці — місце де ми знаходимося, відправки по всій Україні.
У разі будь-яких запитаннь — дзвоніть нашим консультантам!


Сервісний центр
0 (800) 50-34-24