Контактна інформація

Питання відповідь

У даному розділі наведені відповіді на найбільш поширені запитання наших відвідувачів. 

FAQ

Який котел вибрати для квартири
Вибір, як правило, стоїть між електричним і газовим котлом. Твердопаливні займають багато місця, якого в квартирах небагато, як і підлогові котли. Газові — більш потужні, ніж електричні. Орієнтуйтеся в т. ч. і на виробника. Для повноцінної відповіді потрібно буде враховувати площу квартири, її тепловтрати. Також існують котли одноконтурні та двоконтурні, детальніше ознайомитися з газовими котлами можна тут.

Теплообмінник котла мідний або чавунний?
Чавунний теплообмінник має більший термін експлуатації. Він використовується в підлогових котлах так як вага чавунного теплообмінника вища від мідного або сталевого. Чавунний теплообмінник дуже крихкий, з ним потрібно бути обережним. Стінки мідного теплообмінника досить тонкі, він стрімко прогорає в ході експлуатації і скорше виходить з ладу.

Чи купувати котли українського виробництва?
Українське виробництво сьогодні не відрізняється за якістю від закордонного. Технологічні механізми і автоматика українських котлів максимально схожі. Ступінь надійності вітчизняних котлів висока і не поступається імпортним. Різниця між котлами може бути лише в функціональних можливостях.

Ефективність котла при ГВС і опаленні одночасно
Двоконтурний котел в процесі ГВС витрачає багато потужності. Якщо котел середньої потужності, то однаково добре одночасно обігрівати будинок і нагрівати воду він не буде. Ідеально з цим впораються котли з хорошим запасом потужності, плюс 24 кВт. В основному купують котли без урахування запасу потужності для ГВП, так як гаряча вода необхідна не довше ніж 1.5 години на добу — цього занадто мало, щоб приміщення охололо.

Двоконтурний котел або одноконтурний плюс водонагрівач?
Найбільш комфортний варіант — котел плюс водонагрівач. Навіть потужний двоконтурний котел не видасть одночасно з опаленням великий обсяг гарячої води. Одноконтурний котел з водонагрівачем вийде більш дорожчим. Можна вибрати двоконтурний котел з вбудованим бойлером.

Модульований пальник опалення або двоступеневий?
Модульований пальник дозволяє плавно регулювати потужність котла. Це особливо вигідно у випадку з двоконтурним котлом, так як одночасна робота на опаленны і ГВП збільшує навантаження на котел, а модульований пальник збільшує термін служби котла. Також це економічніше. Немодульований пальник при відключенні і наступному включенні не дає невеликій частині газу повністю згоряти.

Яка повинна бути товщина стяжки для електричної теплої підлоги
В даному випадку рекомендована товщина стяжки 30 - 50 мм.

Яку теплу підлогу краще вибрати водяну або електричну?
Яка тепла підлога буде найкращим варіантом залежить від індивідуальних умов приміщення. Більш детальну інформацію ви можете отримати тут.


Сервісний центр
0 (800) 50-34-24