Контактна інформація

Каміни

Камін однозначно надає вишуканості інтер'єру. Особливо незамінний холодними вечорами: зможе не тільки зігріти, а й наповнити затишком навколишній простір. Камін може виступати повноцінним способом опалення і буде при цьому максимально естетичною частиною інтер'єру. Хоча палаючий вогонь завжди притягує до себе увагу нескінченною грою язичків полум'я.
Наш інтернет-магазин до ваших послуг в підборі якісного товару і вичерпної інформації.

Каміни бувають різних видів: вбудовані, пристінні, острівні або кутові. Дизайн кожного також може різнитися: від класичних до сучасних. Моделі можна розрізняти по виду палива і конструкції топки — від цих параметрів буде залежати ККД.

Для початку варто позначити куди потрібен камін: в заміський будинок або квартиру. На якій стадії ремонту ви перебуваєте: якщо на початку, то з каміном проблем не буде, а якщо ремонт вже зроблений, то можуть виникнути складнощі з підключенням димаря, якщо це дров'яний каміни.

Сила і стабільність тяги: якщо камін занадто довгий, то дрова будуть швидко прогорати, якщо короткий, то дим і сажа ризикують потрапити в приміщення через малий потік повітря. Фахівці компанії «Теплоцентр» легко допоможуть з розрахунком і монтажем. В ідеалі вогнище повинно закладатися при будівництві будинку, але і в інших випадках завжди можна знайти спосіб як встановити камін в уже існуючому просторі.

Можна розглядати топки закритого і відкритого типу. У першому випадку енергоефективність і безпека є вищою.

Існують газові каміни, які підключаються до газової магістралі, а також електричні. Серед них є мобільні варіанти, які можна переносити.

Який би варіант не вибрали — ви завжди можете поцікавитися у нас будь-якою інформацією з цього приводу!
Пишіть в чат або телефонуйте за номером телефону в шапці сайту!


Сервісний центр
0 (800) 50-34-24