Тепла підлога електрична
Електрична тепла підлога — справжній порятунок в умовах холодних зим і вогкого міжсезоння. Конструктивно, теплі підлоги поділяються на два типи: водяні та електричні. Але в умовах міських багатоквартирних будинків та сучасних приватних будинків, електричний підігрів підлоги є найбільш ефективним.
На сьогоднішній день асортимент обладнання для підігріву підлоги дуже великий. Щоб не заплутатись з вибором та купити найбільш підхожий варіант, слід уважно ознайомитися з кожним з видом електричної теплої підлоги.
Чому варто придбати підлогу з підігрівом
Основні аргументи за те, щоб купити електричну теплу підлогу:
-
дуже простий монтаж системи;
-
можливість легко регулювати температуру;
-
економія та енергоефективність;
-
безпечність, надійність, універсальність;
-
можливість використання у будь-якому приміщенні;
-
не потребує узгодження зі спеціальними службами;
-
легкий ремонт без зайвих дій;
-
не спричиняє дискомфорту сусіднім квартирам;
-
доступність для кожного.
Тепла підлога електрична має ще одну значну перевагу: її можна використовувати як для нових квартир та будинків, так і для тих, хто планує ремонт. До того ж сьогодні користувач може обирати яка система опалення підлоги йому підійде якнайкраще – вітчизняна або зарубіжна.
Різновиди електричної підлоги
Можна виділити наступні види електричних систем теплої підлоги:
-
плівку з інфрачервоним випромінюванням.
Кабельна тепла підлога - це набір, що складається з кабелю, що гріє, терморегулятора, датчика температури. Базовий гріючий елемент такої системи може відрізнятися по потужності, товщині, конфігурації (одножильний, двожильний), принципам регулювання (резистентний, саморегулюючий). Укладати кабель потрібно в бетонну стяжку, дотримуючись певних правил і підкоряючись рекомендованим виробником схем розміщення. Це робиться для того, щоб не допускати втрати тепла або, навпаки, перегріву підлогового покриття.
Другий вид електричної підлоги - нагрівальні мати.Такі вироби мають меншу товщину кабелю, легше укладаються на підлогу завдяки готовим схемами розташування, не вимагають обов'язкового монтажу в стяжку. Розміщувати їх можна відразу під фінішним покриттям підлоги, якщо це плитка, то монтаж проводиться прямо в шар клею.
І, нарешті, інфрачервона плівкова підлога. Дана технологія являє собою тонку нагрівальну плівку (до 0,4 мм) з провідниками і графітовою термопастою. При підключенні до електромережі такий виріб генерує інфрачервоне випромінювання, яке нагріває не повітря, а щільні непрозорі предмети, що знаходяться в безпосередній близькості від себе.
Незалежно від того, яку ви вирішите купити електричну теплу підлогу, переваги такого методу обігріву будуть очевидні:
- відсутність громіздких приладів опалення;
- рівномірність прогріву всього приміщення;
- легкість керування опаленням;
- комфорт для користувачів;
- можливість економії електроенергії.
Незважаючи на розповсюджену думку про те, що електрична підлога – це дорого, економити з теплим полом не важко. По-перше, вам потрібна консультація досвідченого фахівця, що підбере найбільш оптимальну систему для кожного приміщення. По-друге, варто встановити двозонний лічильник електроенергії, який дозволить активно прогрівати будівлю, а потім лише підтримувати температуру в економному режимі.
Монтаж електричної теплої підлоги
Монтаж теплої підлоги може виконуватися практично під будь-яке підлогове покриття.
На сьогоднішній день оптимальним фінішним покриттям для теплої підлоги є тверді кам'яні або керамічні матеріали. Вони надійно захищають нагрівальний кабель від механічного впливу та передчасного зносу. Також, вони здатні рівномірно нагріватися і довго утримувати в собі тепло, віддаючи його в навколишній простір поступово. До таких видів покриттів відносять: керамічну плитку; натуральний камінь; керамограніт. Крім того, подібне фінішне покриття не боїться перегрівів і перепадів температур.
Другий за популярністю матеріал під теплу підлогу - це: паркет; рідше – ламінат. Матеріали, в основі яких лежить дерево (десь більше, а десь менше), також непогано нагріваються і передають тепло в навколишнє оточення. Під них укладається більш тонка тепла підлога: у вигляді нагрівальних матів або інфрачервоних плівок. Завдяки твердій структурі, ламінат добре справляється з функцією захисту електрообладнання від механічних пошкоджень. Однак все одно укладати теплу підлогу в цьому випадку потрібно на рівну гладку стяжку, плюс використовувати прошарок ізоляційного матеріалу перед фінішним покриттям.
Професіональний монтаж дозволить уникнути зайвих витрат як на матеріали, так і у подальшому використанні теплої підлоги електричної.
Якісна тепла підлога електрична, що була встановлена професіоналами з дотриманням усіх правил та норм, буде надійною та безпечною, а головне – дуже довго даруватиме тепло вашій оселі. А при розумному використанні, дозволить почуватися комфортно без зайвих витрат на додаткове опалення ваших приміщень.
Чому саме у нас слід купувати електричну теплу підлогу?
Інтернет-магазин Теплоцентр вже понад 20 років існує на ринку України. За цей час вдалося завоювати довіру величезної кількості клієнтів, зарекомендувати себе, як надійного постачальника якісного обладнання для водопостачання, опалення, керамічної плитки, сантехніки й не тільки. Представлена на сайті продукція відповідає всім стандартам якості та має гарантію від виробника. Серед основних переваг співпраці можна виділити наступні:
-
великий асортимент товарів;
-
оформлення замовлень можливо в режимі 24/7;
-
швидка доставка товарів по всій Україні;
-
доступні ціни;
-
зручні способи оплати;
-
кваліфікована допомога менеджерів компанії.
Тому якщо ви шукаєте де купити якісні системи електричної теплої підлоги, ціни на які вас повністю задовільнять, ми раді запропонувати вам надійні та сучасні моделі. Зробити замовлення на сайті дуже просто, треба лише визначитися яка система електричної теплої підлоги вас цікавить та за допомогою розділу «Кошик» оформити замовлення та купити.
У разі виникнення додаткових питань наші менеджери з радістю нададуть професійну консультацію та допоможуть вам вибрати систему електричної теплої підлоги, яка підійде саме вам.
Телефонуйте 0 800 30 30 12 або напишіть прямо зараз нашим фахівцям в чат.
Сервісний центр
0 (800) 50-34-24