Контактна інформація

Електрична тепла підлога

Тепла підлога — справжній порятунок в умовах холодних зим і вогкого міжсезоння. З появою електричних систем теплі підлоги стали доступні і жителям багатоквартирних будинків. Електричні теплі підлоги витісняють водяні, так як вони простіші в монтажі, не вимагають узгодження зі спеціальними службами, більш безпечні, надійні і універсальні. Для звичайної міської квартири це відмінна знахідка.

На сьогоднішній день асортимент обладнання для підігріву підлоги переповнений різними системами вітчизняного та зарубіжного виробництва. Перш за все варто виділити два основних види: тепла підлога на основі резистивного нагрівального кабелю і тепла підлога на основі інфрачервоної нагрівальної плівки.

 

  • конвекційні. Це кабельні підлоги (нагрівальний кабель і мат). Прогрів приміщення здійснюється за принципом конвекції, тобто кабель спочатку нагріває стяжку і підлогове покриття, останнім прогріває повітря в приміщенні. Тепле повітря піднімається вгору, охолоджується і повертається вниз. Цикл повторюється. Приміщення прогрівається рівномірно, а температура підлоги буде завжди трохи вище, ніж температура повітря;

  • інфрачервоні. Це плівки і карбонові стержні, які нагрівають підлогове покриття, предмети інтер'єру. Вже потім від нагрітих предметів прогрівається повітря. У цьому випадку швидкість розігріву вище, а втрати цінної енергії нижче. Економія на електриці може досягати 60% (якщо порівнювати з конвекційними системами).

 

Монтаж

Тепла підлога в стяжку

Кабелі в стяжку бувають одножильними і двожильними. В одножильних другий кінець необхідно повернути до місця підключення, а двожильні підключаються з одного боку, а другий кінець заглушений.

Важливою умовою ефективного функціонування теплої підлоги в стяжці буде наявність теплоізоляції. Теплоізоляцією статі можна вважати пінопласт, стиродур або подібні за властивостями матеріали, товщиною від 2-х сантиметрів.

Тепла підлога під плитку

Для установки під плитку (в шар плиткового клею) використовується малопотужний резистивний кабель з потужністю 10-15Вт / м.п., А також нагрівальний мат (коли цей кабель уже закріплений на сітці). Тонкий нагрівальний кабель (мат) укладається на рівну тверду поверхню і не вимагає обов'язкового пристрою теплоізоляції. Перш за все застосовуються для теплої підлоги в квартирах багатоквартирних будинків, де немає можливості підняти рівень підлоги. Кабелем зручно користуватися в приміщеннях непрямокутної форми, матом - в прямокутних приміщеннях.

 

Висновком є те, що якісні підлоги з підігрівом є результатом дотримання всіх норм і правил безпеки і хоча ця система опалення дорога в обслуговуванні, але вигідніша в оплаті комунальних послуг.Сервісний центр
0 (800) 50-34-24