Контактна інформація

Водонагрівачі

Не залежати від сезону відключення гарячої води та комунальних служб допомагає водогрійний пристрій: бойлер або газова колонка.

Водонагрівачі бувають різних видів. Різноманіття моделей дозволяє підібрати максимально відповідний бойлер для будь-яких умов: для будинку, квартири або на виробництво. 

Як орієнтуватися в такому великому різноманітті варіантів? Все просто: розділити пристрої на основні види.

Перших два критерії за якими розрізняють водонагрівачі — це за способом нагріву води, який може відбуватися за допомогою електрики або газу. У першому випадку групу водонагрівачів називають бойлерами, у другому — газовими колонками.

газовий1.jpgводонагрівачі 5.jpg

Других два критерії за якими варто розрізняти водонагрівачі — це накопичувальні або проточні варіанти. Перші створені таким чином, що всередині бака є ТЕН, який гріє існуючий обсяг води, який може варіюватися в межах від 5 до 500 літрів, проточні водонагрівачі гріють воду «на ходу». Проточні за розміром набагато менші за накопичувальні, їм не потрібен резервуар для зберігання води. Накопичувальні водонагрівачі довше прослужать і будуть більш економічними.

Обидві групи товару варті уваги і не конкурують між собою, тут все залежить тільки індивідуальних умов, потреб і побажань покупця.

Газові водонагрівачі (колонки) мають в своїй системі пальник, який нагріває теплообмінник, який передає тепло рідині. Теплообмінник може бути із чавуна або міді, кожен має свої особливості. Принцип роботи їх схожий з проточними бойлерами, але тут є внутрішній резервуар для накопичення води. Газ виходить дорожчим теплоносієм і колонки вимагають особливої уваги при обслуговуванні. Електричні водонагрівачі потребують якісної проводки. Дані моделі регулюють потужність ТЕНами (трубчастий електронагрівач). Вони бувають сухими (закритими) і мокрими (відкритий контакт з водою).
водонагрівачі 3.jpg .                      водонагрівачі4.jpg .                         
Окремий вид водонагрівачів — комбіновані. Вони передбачають підключення і газу, і електрики. У вас буде вибір як саме нагрівати воду. Часто зручно в опалювальний період — газом, а влітку — використовуючи електрику. Даний підхід дозволяє добре заощадити в будь-який сезон. Але важливо пам'ятати, що дві існуючі системи нагріву вимагають особливої уваги і своєчасного сервісу.

Бойлери непрямого нагріву використовуються при наявності газового котла чи електричного/твердопаливного.
Це як окремий бак в уже існуючій системі опалення. Економний і зручний варіант.

Інтернет-магазин «Теплоцентр» завжди поряд!
Який би варіант вам не пригледівся — ми залюбки відповімо на любе турбуюче питання.
Пишіть нам в онлайн-чат або дзвоніть за телефонами в шапці сайту і наші менеджери нададуть вичерпну інформацію про кожен товар на сайті.


Сервісний центр
0 (800) 50-34-24