Контактна інформація

Кондиціонери

Кондиціонери не замінна частина техніки, що створює комфорт в офісі чи жилих будинках. Підбирати його варто залежно від потрібних конфігурацій та розмірів приміщення.

Типи кондиціонерів: 

Найпоширеніші та тихі кондиціонери це — «спліти». Під словом «кондиціонер» здебільшого вважається саме спліт-система.

Спліт складається з двох окремих блоків, що з'єднуються 5-провідним електричним кабелем і двома мідними трубками, по яких циркулює фреон. Крім того на вулицю від внутрішнього блоку виводиться дренажна трубка, по якій капає конденсат. У зовнішньому блоці знаходяться компресор і вентилятор охолоджування. У внутрішньому — електроніка, вентилятор та радіатор через який і передається повітря. Тихим спліт є через те, що основний шум видає зовнішній блок, а єдина шумлива деталь у внутрішньому блоці, це вентилятор, який може обертатися дуже повільно і тихо.

Переважна більшість спліт-систем ганяють повітря усередині приміщення. Лише кілька моделей дорогих кондиціонерів вміють доставляти свіже повітря по окремій трубі з вулиці.

читайте наш детальний гайд, як обирати кондиціонер

Майже всі спліт-системи можуть не тільки охолоджувати, але і нагрівати повітря в приміщенні. При цьому в них немає нагрівача: в режимі нагріву кондиціонер починає працювати "навпаки", охолоджуючи вулицю і зігріваючи приміщення. Ефективність такого обігріву може бути дуже високою — при споживанні потужності 650 Вт, потужність нагріву може досягати 2200 Вт. Однак, ця потужність залежить від температури на вулиці. Чим холодніше — тим гірше гріє. При негативних температурах на вулиці, потужність нагріву значно знижується. Більшість кондиціонерів не можна включати при вуличній температурі нижче — 10 С°.

Мультизональні системи — це вдосконалений різновид. Одна така система може обслуговувати від 4 до 32 приміщень, для кожного з яких можна вибрати найбільш підходящий внутрішній блок — настінний, касетний чи канальний. Зовнішні та внутрішні блоки можуть бути рознесені на відстань до 100 метрів. Повітря в мультизональній системі проходить по одному загальному контурі, і кожен внутрішній блок бере стільки холоду (або тепла), скільки йому потрібно для підтримки потрібної температури. Термін служби мультізональних систем в 3-4 рази перевищує термін служби інших систем кондиціонування. Але і коштують вони набагато дорожче.

Віконний кондиціонер (моноблок) влаштований так, як спліт-система, але всі деталі, які у спліт-систем розміщені в двох корпусах, тут розміщуються в одному і вентилятор використовується один з двома крильчатками (один з боку вулиці, інший з боку приміщення). Деякі віконники мають заслінку для підсосу свіжого повітря з вулиці.

Головний недолік моноблока — дуже високий рівень шуму (спати з включеним — нереально, та й просто перебувати з ним в одній кімнаті некомфортно). Дешеві моделі мають дуже низьку потужність, яка не дозволяє ефективно охолодити навіть маленьку кімнату. Більшість моделей не має функції обігріву.

Переваги віконних кондиціонерів — відносна простота установки, низька ціна, підсмоктування повітря з вулиці в деяких моделях.

Якщо у вас залишилися питання

У разі виникнень складнощів з правильним розрахунком потужності кондиціонера. Або визначення додаткових параметрів. 

Ви можете зателефонувати або написати в наш інтернет магазин. Ми дамо повну і детальну консультацію по підбору потужності і інших питань.

 

 Сервісний центр
0 (800) 50-34-24