Контактна інформація

Змішувачі

Здавалося б — одна маленька деталь, а без неї не відбудеться успішної роботи цілого механізму. Нова сантехніка не завжди йде в комплекті зі змішувачами. Іноді їх потрібно купувати окремо. І це навіть плюс. Тому як ви самі зможете вибирати його особливості. Ідеальні водні процедури можливі тільки з ідеально підібраними змішувачами, які наш інтернет-магазин teplocentr.ua з радістю допоможе вам підібрати. На сторінках нашого сайту — широкий асортимент різноманітних моделей, тут ви зможете купити змішувач з гарантією і оформити доставку в найкоротші терміни.

Вибір змішувача — справа важлива і відповідальна. Його основа зроблена з оптимального латунного сплаву. Виливи, звідки тече вода бувають різної довжини, так визначається призначення агрегату: короткий вилив для умивальників, подовжені — для ванни або кухні. Ринок сантехніки поповнюється моделями з додатковими параметрами, які забезпечать максимальний комфорт. Популярна модель — важільна. Проста і зрозуміла у використанні: вода включається після підняття важеля. Температура води регулюється поворотом вліво-вправо. Форма важеля може бути найрізноманітніша.

Змішувачі діляться на типи:
- двовентильні — коли температура води регулюється поворотом кожного вентиля;
- одноважельні — сучасна модель з одного поворотного важеля, вліво-вправо — регулюємо температуру;
- безконтактні з датчиками, які реагують на рух: піднесіть руки до виливу, щоб автоматично потекла вода.

Користуються популярністю пристрої, здатні підтримувати задану температуру. Абсолютно безпечні, дитина, наприклад, не обпечеться з таким змішувачем.

Будь-яку модель можна підібрати відповідно стилю вашого інтер'єру. Кран в ванну може відрізнятися за кольором і покриттям. Також може бути з різних матеріалів. Естетичне оформлення дуже впливає на загальний вид кімнати. Слідкуйте за поповненням колекцій на нашому сайті!

Продумайте заздалегідь, якщо змішувач планується в ванну кімнату: буде достатньо одного потоку на ванну і раковину або потрібні окремі агрегати. У першому випадку можна обійтися однією моделлю з довгим виливом.

Ми реалізуємо товар від надійних виробників. Сантехнічне обладнання відомих компаній є в наявності. Наші менеджери готові проконсультувати вас з приводу будь-якої моделі або відповісти на питання.


Сервісний центр
0 (800) 50-34-24