Контактна інформація

Ванни

Як вибрати ванну


Для особистої гігієни і водних процедур існує два найбільш популярних вида сантехніки: ванни і душові кабіни.
Зараз мова піде про ванну — центральний елемент усієї ванної кімнати. Інтернет-магазин «Теплоцентр» пропонує широкий вибір від перевірених і надійних виробників.

Вибирають ванни, як правило, орієнтуючись на наступні критерії:

- розмір;
- форма і конфігурація;
- матеріал;
- виробник;
- наявність гідромасажу.

Розмір і форма

Для початку варто орієнтуватися на розміри вашої ванної кімнати. Якщо вона досить простора, то ванну варто підбирати спираючись на ваш зріст і вагу.
Стандартні розміри бувають довжиною в 150, 170 і 180 см, шириною - 70, 80 і 85 см, іноді розміри також позначаються в літрах. На обсяг буде впливати також кут нахилу стінок і форма.
Зовнішній вигляд ванни може набувати найрізноманітніших форм. Від цього часто залежать і її функції. Форма впливає на положення тіла і ступінь зручності. Класичні, кутові, асиметричні, круглі, а також у вигляді квітів, предметів, чого-завгодно, що визначає естетичну частину серед критеріїв вибору.

Матеріали

Серед матеріалів ванни діляться на чавунні, сталеві і особливо практичні і зручні — акрилові. Сталеві — також класичний тип, які ми всі знаємо, вона швидко нагрівається і купити сталеву ванну можна за низькою ціною.
Акрил — матеріал піддатливий, тому з нього так багато дивовижних форм ванн можна побачити. У порівнянні зі сталевою ванною, акрилова менш слизька і більш гігієнічна.

Чи потрібен гідромасаж

Додаткові функції ванни впливають не тільки на задоволення від її прийому, а й на ціну. Але ефект від гідромасажу складно переоцінити: він розслабляє, додає сил і покращує кровообіг. Для управління існує регулятор на стінці ванни. За форсунками для гідромасажу або аеромасажу слід періодично доглядати, щоб вони правильно працювали та не забивалися.

Зателефонуйте або напишіть нам для більш детальної консультації, ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання!


Сервісний центр
0 (800) 50-34-24