- Кондиціонування повітря, для чого необхідне
- Етапи проєктування систем кондиціонування
- Вибір кондиціонера і тип приміщення
- Задайте питання фахівцю
Для чого потрібне кондиціонування повітря
Важливість підтримання оптимальних кліматичних умов не можна переоцінити: вони впливають на продуктивність людини, її стан здоров'я. Особливо чутливі до мікроклімату — це малюки і люди похилого віку. Вважається, що оптимальна температура для життя в приміщенні в холодну пору року коливається між 18 ⁰С - 24 ⁰С, а в теплу пору року — ще плюс 2 ⁰С максимум. При відносній вологості — 25 - 60%. Дивно, наскільки вузькі температурні межі для нашого комфортного існування і ми раді постаратися, щоб вони нас максимально задовольняли і сприяли здоров`ю.
Проєктуючи систему кондиціонування і вентиляції враховують, що влітку різниця між температурою повітря на вулиці і всередині приміщення не повинна перевищувати 6-8 ⁰С. У реальному житті кожен, звичайно, налаштовує індивідуальний режим, який залежить від особистих переваг і особливостей організму людини.
Етап проєктування і підбору кліматичного обладнання дуже важливий. Ми допоможемо вам створити максимально комфортний мікроклімат будинку. Інженери-проєктувальники зроблять індивідуальний розрахунок з урахуванням типу і розміру вашого приміщення, кількості проживаючих людей, а також з урахуванням ваших особистих побажань. Фахівці допоможуть доцільно підібрати обладнання з широкого асортименту сучасних систем. Ми подбаємо, щоб обладнання справно працювало протягом багатьох років.
Етапи проєктування систем кондиціонування
Для наочності опишемо етапи роботи інженерів-проєктувальників при організації проєктів з кондиціонування повітря.
1. Розрахунок теплонадходжень і тепловтрат
Теплонадходження — це кількість теплоти, яке виділяє вся техніка в приміщенні. Саме його і потрібно погасити роботою системи кондиціонування. Обсяг теплонадходжень залежить від пори року, доби, товщини стін, кількості знаходяться в приміщенні людей і т. д. Також і навпаки: тепловтрати взимку, які залежать від герметичності швів будівлі, вікон, дверей і якості вентиляції, впливатимуть на якість обігріву. З урахуванням усього вищесказаного фахівець здійснюватиме підбір максимально відповідних моделей кондиціонерів.
Замовте проєкт і отримайте детальний розрахунок у наших спеціалістів.
Залежно від планування вашого житла буде розроблятися план з розміщення кондиціонера. Наприклад, настінний кондиціонер повинен розміщуватися там, де найчастіше знаходиться людина. Також варто враховувати звукові характеристики деяких кондиціонерів, типу канальнихабо касетних, які варто встановлювати в стелю підшивання в кімнатах, віддалених від безпосереднього знаходження людини.
3. Вибір дизайну системи кондиціонування
Зовнішній вигляд обладнання в обов'язковому порядку впливає на інтер'єр. Проектувальники створюють креслення систем кондиціонування, і заздалегідь узгоджуються моделі кондиціонерів.
4. Суміжні роботи
Креслення для суміжних робіт — обов'язкова складова проекту по системам кондиціонування. Це важливо наприклад, для сантехніків; опис включає в себе інформацію про місця підведення дренажних виходів в систему каналізації, місцях трасування магістралей хлодоносія і конденсатора і так далі.
Електрики зможуть побачити в описі суміжних робіт інформацію про електричні характеристики обладнання, щоб їх роботи по підводу кабелів живлення були правильно підведені.
5. Складання завдань для електриків і сантехніків
Даний етап проектування включає в себе опис в документі завдань з переліком робіт для сантехніків та електриків, виходячи з вищевказанного.
Який кондиціонер потрібен для того чи іншого типу приміщення
Залежно від того, яких розмірів і якого типу ваше приміщення підбирається кондиціонер.Існують кондиціонери:
- побутові;
- напівпромислові або так звані кондиціонери комерційного застосування
- промислові кондиціонери.
Напівпромислові кондиціонери можуть бути також спліт-системи.
типи:
- канальні;
- касетні;
- колонні;
- напольно-стельові;
- настінні.
Якщо замовити проєкт кондиціонуючих систем — наші фахівці запропонують вам широкий вибір варіантів сучасного та надійного обладнання.
До промислових систем кондиціонування відносять кондиціонери, які підключаються за допомогою паралельного підключення касетних, канальних, напольно-стельових або колонних внутрішніх блоків до одного або декількох зовнішніх блоків (мульти-спліт системи). Ще їх називають VRV (VRF) - системи.
Потужність внутрішнього блоку — понад 10 кВт.
Читайте докладніше: Який кондиціонер вибрати в 2020 році
Ви можете поставити будь-яке запитання спеціалісту і отримати миттєву відповідь.
Замов безкоштовну консультацію експерта і ми Вам перетелефонуємо за декілька хвилин!
|
Замовити послугу
|
Сервісний центр
0 (800) 50-34-24