Кондиціонери
Кондиціонер вже давно став незамінною технікою, що створює комфорт в офісах, жилих будинках, виробництвах й не тільки. Підбирати його варто залежно від потрібних конфігурацій та розмірів приміщення. Сьогодні вибір кліматичної техніки настільки великий, що кожен охочий зможе вибрати той кондиціонер, який максимально відповідатиме заявленим вимогам.
Як вибрати кондиціонер
Перед тим як купувати кліматичну техніку, потрібно звернути увагу на декілька важливих показників. Саме вони допоможуть обрати саме ту модель устаткування, яка не тільки відмінно впорається з охолодженням повітря, але й створить комфорт та допоможе зекономити електроенергію.
1. Потужність кондиціонеру
Обов’язково слід звернути увагу на цей показник, адже саме від нього здебільшого буде залежати наскільки швидко приміщення буде наповнюватися прохолодним повітрям. Для того, щоб правильно обрати кондиціонер, треба пам’ятати про одне просте правило: на один квадратний метр площі приміщення має припадати 100 Вт потужності агрегату. Але не завжди правильно враховувати лише площу приміщення. Якщо кондиціонер буде встановлюватися на сонячній стороні будівлі або у людяному місці, наприклад, у комерційному приміщенні, тоді оптимальним рішенням для цієї ситуації буде купити кондиціонер з високою продуктивністю. Від цього буде залежати наскільки швидко кліматичний пристрій впорається з охолодженням повітря і як довго він працюватиме без найменших нарікань. До того ж враховуйте не тільки кількість людей, що може знаходитися у приміщенні, але й на кількість техніки, бо вона виділяє тепло під час своєї роботи та нагріває повітря.
2. Рівень споживання електроенергії
Крім потужності багатьох покупців цікавить рівень витрат електроенергії. Сьогодні можна придбати кондиціонер, що може непогано заощадити кошти за сплату електроенергії. Вся техніка, що працює від електрики, має 7 основних класів енергоспоживання: A, B, C, D, E, F, G. Найекономнішим є клас А. Сьогодні навіть існують класи А+, А++ та А+++. Таке маркування свідчить про найбільш енергоефективне устаткування. Обов’язково консультуйтеся з менеджерами компанії під час вибору, вони неодмінно допоможуть обрати оптимальну модель кондиціонеру.
3. Рівень шуму
Одним із важливих показників є рівень шуму. Безумовно, кожен бажає, щоб кондиціонер працював максимально тихо, але є декілька нюансів, на які потрібно звернути увагу. Джерелом шуму є компресор, тому моноблок та мобільний кондиціонер працюватимуть гучніше, адже компресор буде знаходитися в самому приміщенні. Спліт-системи функціонуватимуть тихіше, бо джерело шуму буде винесено за межі приміщення.
Дізнатися про рівень шуму ви можете з характеристик товару або в інструкції.
4. Додаткові функції
Кондиціонер може мати додаткові функції:
-
автоматична підтримка заданої температури. Після того, як повітря у приміщенні було охолоджено, пристрій буде підтримувати задану температуру впродовж необхідного часу;
-
автоперезапуск. Якщо станеться збій у системі електропостачання, кондиціонер після включення повернеться в той режим, у якому працював раніше;
-
нічний режим. Увімкнувши цей режим, прилад змінить швидкість обертів вентилятора задля того, щоб забезпечити максимально тиху роботу. Регулювання температури повітря здійснюватиметься автоматично та дуже плавно, щоб ви могли відпочивати із комфортом;
-
управління напрямком повітря. Сучасні кондиціонери мають спеціальні жалюзі, за допомогою яких можна направити потік повітря у необхідну для вас сторону. Це дуже важливо у тих випадках, коли робоче або спальне місце знаходиться буквально під кондиціонером;
-
режим "Turbo". Він дозволяє максимально швидко досягти потрібної температури за мінімальний час. Робота пристрою буде здійснюватися при підвищеній потужності, але для цього знадобиться не більше, ніж пів години;
-
таймер. Ви зможете встановити потрібний час роботи пристрою, після закінчення якого, він самостійно вимкнеться;
-
фільтрація повітря. Не секрет, що фільтр є обов’язковою складовою кожного кондиціонера. Він добре очищує повітря від пилу та бруду, але є фільтри, що додатково захищають приміщення від пилових кліщів, бактерій, алергенів та інших забруднень.
-
осушення повітря. Ця функція буде корисною для приміщень, де важливо контролювати рівень вологи. Однак слід зазначити, що охолодження повітря не буде активно здійснюватися. Треба буде змінювати режим роботи пристрою.
5. Ціна
Обираючи якісний кондиціонер, ціна – це перше, на що звертають увагу усі покупці. Але якщо вам потрібна дійсно надійна техніка, вартість не повинна бути надто низькою. Сьогодні багато виробників пропонують вигідно придбати кліматичну техніку, що буде повністю відповідати усім вашим вимогам та повністю підійде за ціною.
Вибираємо кондиціонер в залежності від потреб
Великий попит мають наступні типи кліматичної техніки:
Найпоширеніші та тихі кондиціонери це — «спліти». Під словом «кондиціонер» здебільшого вважається саме спліт-система.
Спліт складається з двох окремих блоків, що з'єднуються 5-провідним електричним кабелем і двома мідними трубками, по яких циркулює фреон. Крім того, на вулицю від внутрішнього блоку виводиться дренажна трубка, по якій капає конденсат. У зовнішньому блоці знаходяться компресор і вентилятор охолодження. У внутрішньому — електроніка, вентилятор та радіатор через який і передається повітря. Тихим спліт є через те, що основний шум видає зовнішній блок, а єдина шумлива деталь у внутрішньому блоці, це вентилятор, який може обертатися дуже повільно і тихо.
Переважна більшість спліт-систем ганяють повітря всередині приміщення. Лише кілька моделей дорогих кондиціонерів вміють доставляти свіже повітря по окремій трубі з вулиці.
Майже всі спліт-системи можуть не тільки охолоджувати, але і нагрівати повітря в приміщенні. При цьому в них немає нагрівача: в режимі нагріву кондиціонер починає працювати "навпаки", охолоджуючі вулицю і зігріваючи приміщення. Ефективність такого обігріву може бути дуже високою — при споживанні потужності 650 Вт, потужність нагріву може досягати 2200 Вт. Однак, ця потужність залежить від температури на вулиці. Чим холодніше — тим гірше гріє. При негативних температурах на вулиці, потужність нагріву значно знижується. Більшість кондиціонерів не можна включати при вуличній температурі нижче — 10 С°.
Мультизональні системи — це вдосконалений різновид. Одна така система може обслуговувати від 4 до 32 приміщень, для кожного з яких можна вибрати найбільш підхожий внутрішній блок — настінний, касетний чи канальний. Зовнішні та внутрішні блоки можуть бути рознесені на відстань до 100 метрів. Повітря в мультизональній системі проходить по одному загальному контурі, і кожен внутрішній блок бере стільки холоду (або тепла), скільки йому потрібно для підтримки потрібної температури. Термін служби мультизональних систем в 3-4 рази перевищує термін служби інших систем кондиціонування. Але і коштують вони набагато дорожче.
Віконний кондиціонер (моноблок) влаштований так, як спліт-система, але всі деталі, які у спліт-систем розміщені у двох корпусах, тут розміщуються в одному і вентилятор використовується один з двома крильчатками (один з боку вулиці, інший з боку приміщення). Деякі віконники мають заслінку для підсосу свіжого повітря з вулиці.
Головний недолік моноблока — дуже високий рівень шуму (спати з включеним — нереально, та й просто перебувати з ним в одній кімнаті некомфортно). Дешеві моделі мають дуже низьку потужність, яка не дозволяє ефективно охолодити навіть маленьку кімнату. Більшість моделей не має функції обігріву.
Переваги віконних кондиціонерів — відносна простота установки, низька ціна, підсмоктування повітря з вулиці в деяких моделях.
Якщо ви плануєте купити кондиціонер з доставкою по місту Чернівці та Україні для дому, офісу або інших приміщень, ми раді запропонувати вам великий вибір кліматичної техніки, серед якого ви гарантовано знайдете потрібний варіант. Менеджери нашої компанії допоможуть правильно розрахувати необхідну потужність устаткування, запропонують кондиціонер ціна, якість та характеристики якого вас повністю задовольнять.
Звертайтеся, ми неодмінно допоможемо вам вибрати надійну та сучасну техніку від відомих виробників, що повністю виправдає усі ваші сподівання!
Чому ми повинні купити кондиціонер у нас?
Інтернет-магазин Теплоцентр вже понад 20 років існує на ринку України. За цей час вдалося завоювати довіру величезної кількості клієнтів, зарекомендувати себе, як надійного постачальника якісного обладнання для водопостачання, опалення, керамічної плитки, сантехніки й не тільки. Представлена на сайті продукція відповідає всім стандартам якості та має гарантію від виробника. Серед основних переваг співпраці можна виділити наступні:-
великий асортимент товарів;
-
оформлення замовлень можливо в режимі 24/7;
-
швидка доставка товарів по всій Україні;
-
доступні ціни;
-
зручні способи оплати;
-
кваліфікована допомога менеджерів компанії.
Тому якщо ви шукаєте якісні кондиціонери, ціни на які вас повністю задовільнять, ми раді запропонувати вам надійні та сучасні моделі. Зробити замовлення на сайті дуже просто, треба лише визначитися який кондиціонер вас цікавить та за допомогою розділу «Кошик» оформити замовлення та купити кондиціонер
У разі виникнення додаткових питань наші менеджери з радістю наддадуть професійну консультацію та допоможуть вам вибрати кондиціонер, який підійде саме вам.
Пишіть або телефонуйте! нашому менеджеру 0800303012
Сервісний центр
0 (800) 50-34-24