Компанія Protherm – це насамперед відомий європейський виробник опалювальної техніки. Багаторічний досвід та успішний продаж обладнання характеризують її як надійного виробника високоякісної продукції.

В 1991  відбулося заснування компанії - початок виробництва електричних котлів у Празі.

Protherm здійснює продаж у багатьох країнах на різних континентах і завдяки гарантовано високій якості та доступним цінам ця торгова марка завоювала довіру споживачів.

Асортимент продукції налічує понад 95 найменувань, серед них є і класичні рішення, такі як газові котли, електричні котли, бойлери, твердопаливні котли, а також інноваційні продукти, такі як конденсаційні котли.

Особливістю діяльності компанії на українському ринку є надання професійного сервісу на всій території України. Сервісне обслуговування здійснюється як силами власного сервісу, так і із залученням компаній-партнерів, фахівці яких обов'язково проходять спеціальне навчання з продукції Protherm.


Купити товари цієї торгової марки Ви зможете, завітавши до нас в шоурум у Чернівцях на вулиці В.Лесина  3а. Якщо Вам потрібна допомога з вибором, наші експерти завжди проконсультуюь Вас та допоможуть підібрати обладнання під Вашу потребу.