Grohe AG - виробник санітарно-технічної арматури, змішувачів та аксесуарів. Компанія була заснована в 1936 Фрідріхом Грое. Має представництва у 15 країнах світу. Штаб-квартира Grohe розташована в Дюссельдорфі , Німеччина .

Grohe виробляє змішувачі та душові гарнітури для ванної кімнати та кухні, автоматичні та електронні змішувачі громадського та комерційного призначення, системи інсталяції та змиву для підвісної сантехніки, системи прихованого настінного монтажу.

На частку Grohe AG припадає приблизно 8% світового ринку.

У 2007 році обсяг продажів випускається Grohe сантехнічної арматури для кухонь, ванн і душу, автоматичної арматури для комерційного та громадського секторів, а також інсталяційних та змивних систем становив близько 1,02 млрд євро.

У Grohe 6 виробничих майданчиків, два з яких знаходяться за кордоном, зокрема в Португалії та Таїланді. Компанія реалізує понад 82% продукції, що випускається за межами Німеччини. По всьому світу на підприємствах Grohe працює близько 5000 чоловік.

Компанія Grohe виготовляє свої вироби у власному центрі дизайну. Протягом багатьох років компанія удостоювалася найвідоміших у світі нагород у галузі дизайну, таких як Red dot , IF design awards , а також Good Design Awards . У вересні 2017 року компанія Grohe була внесена до рейтингу компаній, що прагнуть змінити світ («Change the World ranking»), який складає бізнес-журнал Fortune. Grohe стала однією з 50 компаній, стратегія яких позитивно впливає на суспільство.

Теплоцентр є офіційним відділом продажу сантехніки та інсталяцій бренду Grohe.

Купити сантехніку цієї торгової марки Ви зможете, завітавши до нас в шоурум у Чернівцях на вулиці В.Лесина  3а. Якщо Вам потрібна допомога з вибором, наші експерти завжди проконсультуюь Вас та допоможуть підібрати обладнання під Вашу потребу.