Концепція Gorenje як дизайн-орієнтованого бренду проста — розуміти потреби користувачів, розробляти інноваційні рішення і застосовувати
їх в побутових приладах. Gorenje окремо від своєї основної діяльності пропонує послуги по дизайну: в 2008 році була успішно проведена реорганізація Дизайн-центру Gorenje і створена незалежна студія Gorenje Design Studio (GDS), що надає комплексні послуги в області промислового, архітектурного та графічного дизайну.
Понад шістдесят років продумане поєднання технологій, ультрасучасного дизайну, турботи про навколишнє середовище і відповідність ціни і якості, що втілено в приладах Gorenje, постійно підвищує для європейських виробників планку стандартів якості та очікувань користувачів.

Авторитет бренду і якість продукції Gorenje підтверджують численні престижні нагороди, серед яких Red Dot Design Award, Plus X AwardTM, Gruner Stecker prize, Get Connected Product of the Year Award, Product Innovation Award, Trusted Brand, Superbrands, Icograda Excellence Design Award, ICSID Excellence Design Award in Innovation of the year, і це далеко не повний список. 

Більше інформації про компанію та її продукції ви знайдете на офіційному ресурсі.

Купити опалювальне та нагрівальне обладнання цієї торгової марки Ви зможете, завітавши до нас в шоурум у Чернівцях на вулиці В.Лесина  3а. Якщо Вам потрібна допомога з вибором, наші експерти завжди проконсультуюь Вас та допоможуть підібрати обладнання під Вашу потребу.