Chaffoteaux (Шафуто) завжди були лідером в галузі впровадження у виробництво новітніх наукових розробок: розробили перший в світі настінний побутовий котел і запустили його в серійне виробництво в 1962 році. Створили газовий пальник multi-gas (патент 1966 г.), вперше впроваджено електроний ПЬЕЗОРОЗПАЛ котла (1978 році) і запущений у виробництво в 1982-ому перший конденсаційний котел. У 2001 році підприємства Chaffoteaux увійшли до складу міжнародної групи компаній Merloni TermoSanitari S.p.A

У 2009 р торгова марка змінилася: Chaffoteaux & Maury перетворилася в Chaffoteaux. Це більш короткий і динамічний бренд, який прагне бути ближче до споживача. У компанії поліпшена організація виробництва і обслуговування клієнтів. Одночасно з ребрендингом з'явилася в продажу нова модернізована лінійка газових настінних котлів 2009 року.

Складові успіху Chaffoteaux: висококласне опалювальне обладнання, успішне просування товарів на міжнародний ринок, прекрасно працює сервісна мережа. Підприємство оснащене за останнім словом техніки і відноситься до найбільших і передових в галузі.

Світ еволюціонує, і Chaffoteaux еволюціонує разом з ним.