Контактна інформація

Ми знаємо як обрати водяну рушникосушку

Вибрати рушникосушку, здавалося б, нескладно — аби дизайн подобався, за розмірами підходив і ціна влаштовувала. Але хороша рушникосущка — не такий простий прилад, як здається на перший погляд, і призначена вона не тільки для сушіння рушників і дрібної білизни, але й для обігріву ванної кімнати або кухні і зниження відносної вологості повітря, що запобігає поширенню мікробів, грибків і плісняви.


Хороша рушникосушка — надійна рушникосушка

Найпростіші і недорогі моделі водяних рушникосушок є штатними складовими сантехнічного обладнання будь-якої ванної кімнати. Вони підключаються до системи гарячого водопостачання, точніше, до її зворотньої гілки, по якій невикористана гаряча вода, не встигаючи охолонути, повертається в бойлер. Вибір варіанту підключення водяної рушникосушки саме до системи гарячого водопостачання, а не центрального опалення, обумовлений тим, що це дозволяє змійовику залишатися гарячим і в теплий період, коли опалення не працює.

polotencesushite4l (1).jpg

Недоліки та переваги

Головними перевагами водяних рушникосушок в порівнянні з електричними є ціна і відсутність витрат на електроенергію.

Недоліками недорогих водяних рушникосушок є недовговічні труби і малопривабливий дизайн. Проблема в тому, що їх не можна відрегулювати на потрібну температуру і навіть просто відключити. Адже перекривши їх, ми порушимо роботу всієї системи гарячого водопостачання.

При виборі, зверніть увагу на наступні чинники

  • Тиск в системі

Зверніть увагу на максимальний тиск, на який вона розрахований. Він повинний бути не менше тиску води в системі вашого будинку, який може сильно відрізнятися в залежності від поверховості. У малоповерхових будівлях він, як правило, не перевищує 3 бари, тоді як в багатоповерхівках може досягати 15 бар і більш. Це основна і, по суті, єдина технічна характеристика рушникосушок водяного типу.

  • Матеріал

Слід звернути увагу на матеріал труб. Як правило, їх роблять з міді, латуні або нержавіючої сталі. Мідь і латунь мають кращу теплопровідність, тому тепловіддача рушникосушки з такими трубами при однаковій температурі води, буде більша. Зате труби з нержавіючої сталі міцніші та стійкіші до подряпин, служать довше і менш схильні до корозії. 

Інтернет-магазин «Теплоцентр» завжди поряд!

Який би варіант вам не пригледівся — ми залюбки відповімо на будь-яке турбуюче питання.
Пишіть нам в онлайн-чат або дзвоніть за телефонами в шапці сайту і наші менеджери нададуть вичерпну інформацію про кожен товар на сайті.


Завантаження коментарів ...