Як правильно вибрати газову колонку
Гаряча вода в квартирі не завжди забезпечена мешканцям комунальними службами. Постійні ремонтні роботи, позапланові поломки заважають комфортному безперебійному користуванню гарячою водою. Також, газова колонка потрібна і в приватних будинках і на дачах.
Відмінною альтернативою водонагрівачам став популярний варіант — газова колонка.
Вона нітрохи не поступається електричними накопичувальним бойлерам. Як же орієнтуватися в широкому виборі товарів, розглянемо далі.
Сучасне обладнання вже не те, яке викликало страх і потребувало підпалювання газу сірниками. Вже не потрібно контролювати натиск води і переживати за безпеку. Сучасні колонки відрізняються стильним дизайном, надійністю і довговічністю. Новітні технології створюють ефективними і такими, що економлять газ і воду.
Проточні колонки компактні тому, що їм не потрібна ємність для води. Вони ідеально підходять для невеликих приміщень.
Потужність і продуктивність
В параметрах агрегату вказується показник продуктивності в Вт або л / хвилина. Варто зазначити, що від напору води буде залежати температура води, що нагрівається. Тому продуктивність завжди прив'язана до тиску.
Також, температура води буде залежати від кількості точок водозабору. Одна — це підігрів приблизно 10-14 літрів води за хвилину.
Низький напір може викликати труднощі при запуску приладу. Старі багатоповерхівки характеризуються гідроударами в трубах, що теж загрожує поломками устаткування. Тому враховуйте всі особливості свого житла вибираючи колонку. Особливо придивіться до перевірених виробників, щоб убезпечити себе в складних умовах водяних і газових комунікацій.
Наш інтернет-магазин пропонує на вибір багатьох виробників, і кожен з них надає гарантію якості. Наші колонки виконані з надійних матеріалів і міцних з'єднань.
Також, ви можете замовити монтаж та сервіс опалювального обладнання і наші фахівці в Чернівецькій області приїдуть в найкоротші терміни.
Показник тиску води
Якщо трапляються гідравлічні удари, вибирайте колонку з показником витримування тиску — 11-12 бар. Щоб це не впливало на процес прийняття душу, коли буває досить злити воду унітазу або відкрити кран на кухні, як вода в душі стає небезпечно гарячою. У такому випадку рекомендується купувати колонки з модуляцією полум'я. З нею відбувається регулювання потужності пальника автоматично. Модуляція здійснюється в певному температурному діапазоні. Чим нижча нижня межа діапазону, тим меншим чином обладнання вразливе до перепадів тиску. Тобто, вам буде комфортніше.
Автомат і напівавтомат: тип розпалювання
При виборі важливо розуміти, що розпал може виконуватися від запальника, коли спочатку подається трохи газу, а потім за допомогою п'єзоелемента здійснюється поширення полум'я. Датчику контролює розпал: подача газу здійснюється лише коли зафіксовано запалення запальника, зараз мова про напівавтомат.
Механічне: коли іскра подається на пальник після натискання кнопки. Такий собі ручний тип розпалювання має масу недоліків і все рідше використовується в сучасних моделях. Популярно використовувати п’єзорозпал або електричну систему запуску від мережі.
Електронне запалювання виконується за рахунок імпульсу, що виходить від батарейок або електромережі. У разі, якщо у вас часто трапляються перепади напруги, обов'язково додатково придбайте джерело безперебійного живлення для газових колонок з електророзпалом.
Яка б колонка вам не сподобалася, ми настійно рекомендуємо, в будь-якому випадку, не нехтувати професійним розрахунками і консультаціями.
Довірте питання підбору фахівцям, які ознайомлять вас з усіма параметрами і критеріями роботи обладнання.
- Коментарі