Контактна інформація

Фільтра

Як правило, кожного з нас цікавить якісно очищена вода. В Україні практично немає міст, в яких водопровідна вода була б придатна для безпечного вживання. Не очищена вода повільно, але впевнено шкодить людському організму. Щоб не ризикувати здоров'ям і не страждати від відсутності чистої води можна купити системи з очищення води, асортимент яких варіюється як в ціновому, так і в якісному діапазоні.

Інтернет-магазин «Теплоцентр» готовий запропонувати вам різні варіанти по очищенню води для будинку або виробничого підприємства. За 19 років роботи в сфері водопостачання та водоочищення ми добре навчилися розбиратися в даному напрямку і свій досвід ми готові розділити з вами. У Чернівцях ми встановлювали системи з очищення води в Чернівецькому обласному перинатальному центрі, на Заводі «Кварц», в цехах і приміщеннях ТОВ «Індик-Продукт» і т. д.

Самостійно встановити фільтр в квартирі не проблема. На сторінці нашого сайту ви можете ознайомитися з широким товарними асортиментами. 
В цілому фільтри по очищенню води діляться за принципом роботи: проточні, мембранні і зворотного осмосу.

Можливості очищающих фільтрів:

- прибирають хімічні домішки. Здебільшого це хлор, пестициди, мінеральні добрива, тяжкі метали;
- фільтрують воду від органічних домішок: всілякі мікроорганізми;
- прибирають механічні домішки типу іржі, піску і тому подібних елементів.

Проточні фільтри для води проводять очищення в кілька етапів. Використовується активоване кокосове вугілля, яке абсорбує шкідливі домішки. Сорбційні фільтри ставляться окремим краном, фільтруючий компонент встановлюється на кухні під мийку. Важлива умова — вчасно замінювати фільтр.

Фільтри зворотного осмосу працюють за наступним принципом: вода проходить через спеціальну мембрану, яка її очищає під високим тиском. Фільтр підбирається індивідуально, залежно від забруднення води і регіону. Мембранні фільтри — це досить високий рівень очищення, купуються для води середнього забруднення. Найкращі результати виходять з системами зворотного осмосу. Вони очищають забруднення в 5-9 етапів. 

Детальну інформацію ви можете отримати в наших консультантів.


Сервісний центр
0 (800) 50-34-24