Контактна інформація

Монтаж та налаштування

Встановлення, підвіс, налаштування і перші запуски будь-якого обладнання.
Працюємо якісно, швидко і професійно.
Правильне розташування, комплектування та запуск обладнання

Замовити послугу

Монтаж систем отопления

Після придбання опалювального обладнання постає питання його установки і запуску

Компанія ТД «Теплоцентр» із задоволенням допоможе вам на даному етапі. Наші співробітники — це висококваліфіковані фахівці, монтажники, 

які благополучно встановлять систему опалення або будь-який компонент системи, а після виконають пусконалагоджувальні роботи.

Ми виконуємо монтаж найрізноманітніших систем опалення на будь-яких об'єктах, будь то кімната в гуртожитку або великий промисловий об'єкт.

Самостійний монтаж систем опалення без певних знань і досвіду може нести певні ризики. По-перше, ризики пов'язані зі здоров'ям. 

Будь-який монтаж опалювальних систем здійснюється за допомогою роботи з електрикою і / або водопроводом, а це вимагає підвищеної уваги. Також великогабаритне обладнання (котли, водонагрівачі, промислові вентиляційні насоси і т. д.) можуть виявитися в прямому і переносному сенсі слова несподівано непідйомним або травмонебезпечним. По-друге, ризики, пов'язані з цілісністю обладнання. При неправильному монтажі і встановленні, ненароком, можна позбавити себе гарантії на товар.

Зверніть увагу, якщо ви хочете замовити у нас монтаж обладнання або системи, що купували не у нас — відповідальність за роботу і справність цих опалювальних систем ми нести не можемо.

Пуско-налагоджувальні роботи

Наступним етапом після установки опалювальної системи будуть пусконалагоджувальні роботи і регулювання. Наші кваліфіковані фахівці розуміються на будь-якому специфічному обладнанні. Від правильно виконаних пусконалагоджувальних робіт залежить і продуктивність систем опалення, і термін їх експлуатації, і безпека використання.

Після монтажних робіт, в процесі налагодження, ми проводимо випробування системи опалення і підписуємо акт про надання послуг. 

gas-boiler-installation.jpg

Перелік пусконалагоджувальних завдань виглядає приблизно так (на прикладі з газовим котлом):

  • підключення котла до газової магістралі;
  • робота з системами безпеки;
  • підключення стабілізатора напруги до котла;
  • якщо присутній бойлер — координація його роботи з котлом;
  • підключення температурних датчиків і їх налагодження;
  • випробування і опресовування систем опалення;
  • заповнення системи теплоносієм;
  • видалення повітря в системі, балансування;
  • старт системи опалення.

Такий ось, зрозумілий в теорії і відповідальний в реальності, процес. Ми із задоволенням візьмемо на себе відповідальність за його виконання!

Для нас максимально важлива ваша довіра. Запросіть нас для монтажних і пусконалагоджувальних робіт і ми вас не підведемо!

Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.
Замовити послугу