Контактна інформація

Послуги

Як і обіцяли — повний цикл обслуговування з ТОВ ТД «Теплоцентр»!

Крім зручних покупок на нашому сайті, ми пропонуємо широкий ряд послуг. Їх можна поділити на три основні напрямки:

Наші фахівці працюють зі складними і масштабними об'єктами, а також вирішують локальні задачі для вашого будинку, квартири, офісу, будь-якого приміщення. Ми беремося за роботу будь-якої складності, будь то газове опалення будинку або альтернативне, складне опалення типу «Розумний будинок». Потрібно скласти проєкт в Чернівцях або в будь-якій іншій області — не проблема, є інструменти, які дозволяють співпрацювати віддалено.

Завдяки нашій команді фахівців, ми розробимо і реалізуємо будь-який ваш проєкт, будь-яку ідею з блискучими результатами. Після чого, ви зможете довго насолоджуватися якісною і стабільною роботою.

Ми беремо на себе повну відповідальність за всі виконані роботи, за цілісність і працездатність обладнання. Нагадаємо, що на товари, придбані в нашій компанії, ви отримуєте гарантію виробника. Також в процесі монтажу ви застраховані від форс-мажорів.

Наша мета: стати для вас вірною компанією, на яку ви завжди можете спиратися, яка буде на сторожі всього циклу роботи вашого кліматичного та опалювального обладнання. Ми націлені на тривалу співпрацю, сподіваємося, що ви довірете нам будь-який ваш проєкт. Хоча, час використання теплотехніки тривалий — 10 - 50 років, але ми є, ми поруч, і раді, коли ви з задоволенням розповідаю про нас друзям та близьким!


Проєктування систем опалення, каналізації і водопостачання — найвідповідальніші процеси серед комплексних заходів по організації благоустрою приміщення. Важливість на рівні з закладанням фундаменту дому. 

Ми займаємося проєктуванням систем опалення як приватних будинків, квартир, так і торгових, промислових приміщень. Всі роботи виконуються дипломованими і досвідченими проєктувальниками. Кожен проєкт ми розробляємо максимально докладно, щоб замовник отримав надійну, енергоефективну і комфортну систему обігріву.

Працюємо без права на помилку!


Встановлення, підвіс, налаштування і перші запуски будь-якого обладнання.
Працюємо якісно, швидко і професійно.
Правильне розташування, комплектування та запуск обладнання

Ремонт та встановлення сантехніки — це те, що може здатися простим завданням з яким легко розібратися. Правда, на перший погляд. Особливо, якщо задача не комплексна, а локальна, наприклад — встановити рукомийник. Ми не рекомендуємо ризикувати з монтажем сантехніки. Не розрахувати якийсь нюанс і затопити будинок і сусідів — стандартна ситуація. У підсумку — майстри приходять вже на ремонт, а не монтаж. Так, самостійний монтаж сантехніки може обійтися набагато дорожче, та ще й клопоту додасть.


Сервісне обслуговування систем опалення, очищення води, а також насосів та бойлерів надають профільні фахівці нашого підприємства.